Korálový vápník

Přírodní korálová zrna použité v tomto přípravku jsou sklizeny z krásného polo-tropického oceánu při pobřeží města Okinawa. Také známý jako korálový písek, je to prášek složen převážně z ulit a koster korálů a foraminifera, které obývají zmíněnou oblast.

Tento přípravek je ceněn díky vysokému obsahu vápníku, který je důležitý pro lidské tělo.

POPIS - Korálový vápník z přírodních korálových zrn

Korály na útesech jsou tvořeny hlavně ze složek z vody a okolního prostředí - zejména vápník a hořčík z oceánu. V důsledku toho, korálový vápník tvoří převážně (cca 95%) uhličitan vápenatý. Nicméně, obsahuje také hojné množství mnoha minerálů - vápník, hořčík, atd. Tento potravinářský výrobek obsahuje přirozenou rovnováhu všech látek, vápníku a dalších minerálů, které jsou nepostradatelné pro udržení a podporu zdraví.  • přírodní produkt vyrobený z přírodního korálu
  • vápník a multi-minerální potravinářský výrobek, který obsahuje vápník (přibližně 34%) a hořčík (přibližně 1,5%), stejně jako další důležité minerály a látky ( sodík, železo, draslík, fosfor, jod, fluor, brom, mangan, chrom, bor, uhlík, zinek, selen, měď, zlato atd.), kyselina askorbová (5 mg), stříbro (2 mg).)
  • Korálový vápník je efektivní zdroj ionických minerálů a doplňuje jejich deficit u potíží kostí (osteoporóza), slabé zubní sklovině, slabých žilních stěnách, lámavosti nehtů, padání vlasů atd...
  • Korálový vápník je neocenitelný u migrény z důvodů cerebrální hypoxie (nedostatečné prokrvení a prokysličení mozkových cév).
  • Korálový vápník zlepšuje buněčné dýchání u chudokrevnosti
  • Korálový vápník je velmi efektivní terapie proti tvorbě urátových krystalů (způsobují dnu)
  • Korálový vápník má výrazný antibakteriální a antivirový efekt, obzvláště na anaerobní bakterie. Viry a bakterie nepřežívají v alkalickém pH.
  • Zmenšení nebo úplné odstranění otoků
  • Nasycení krve kyslíkem, čímž nedochází ke slepování krevních buněk
  • Prevenci artritidy, léčba a zvyšování pružnosti svalů a kloubů, obnovení struktur kostí, rozpouštění žlučníkových a ledvinových kamenů

naturgreen

Obsah aktivních látek a účinky na zdraví

Vápník - díky vápníku a fosforu se nám v těle formuje kostní tkáň a je nutným materiálem pro stavbu všech spojujících tkání. Udržuje stabilní srdeční činnost, správnou funkčnost nervů a zkracování svalů, aktivně napomáíhá proti srážlivosti krve.

Hořčík - hořčík a vápník zajišťuje osvobození ATP a zvyšuje energetický potenciál lidského organismu. Zajišťuje stabilní srdeční rytmus a reguleje fungování cév, střevního traktu, žlučníku a močového měchýře). Vyvážená kombinace vápníku a hořčíku (2:1) brání odvádění vápníku z kostí, a tím i jejich změkčování.

Sodík reguluje osmotický tlak, vodní a bílkovinovou výměnu, je nutný pro podporu neutronové a svalové dráždivosti a činnost sodíkové a draslíkové pumpy, která zabezpečuje regulaci buněčné výměny.

Draslík je základní vnitrobuněčný kation, který udržuje vodní, solní, kyselinovou a zásaditou rovnováhu, nervovou a svalovou dráždivost a vodivost, zabezpečuje stabilitu arteriálního tlaku a odvádí přebytečnou tekutinu z organismu.

Náš organismus se skládá ze 70% z kapalin. Krev, lymfa, slina, sliznatý obal mají alkalické reakce (zdraví člověk má 7,4 pH).
Při snížení pH nebo také při zvyšování aciditu, se zdůrazňuje narušení imunitních reakcí našeho organismu, rychle se rozmnožují viry a bakterie, které se dostali do krve, špatně se vstřebávájí vitamíny a mikroelementy, může vzniknout onemocnění cév, srdce, kloubů, krve a mnohé další patologické stavy organismu, včetně těch onkologických.

Jeden ze základních chemických prvků, ze kterých se skládá náš organismus, je vápník. Jeho nedostatek v organismu vleče za sebou více než 150 těžkých onemocnění, nejvíce jsou postiženi děti, gravidní ženy a lidé starší 40ti let.
Japonci z ostrova Owinava, kteří denně pijí tuto vodu se dožívají až 120 roků a teší se plnému zdraví
Coral - Mine, nasycuje vodu aktivním ionizovaným vápníkem, zvyšuje hodnotu pH a odstraňuje chlór.