Korálová voda

Korálovou vodu vytvoříte smícháním běžné vody z kohoutku a onoho kouzelného přírodního prášku. Získáte tak korálovou vodu, která má tak blahodárné účinky na lidský organizmus.
V mořském korálu je nejvýše zastoupený vápník, který je potřebný nejen pro vývoj zubů a kostí, ale také pro udržení její struktury, mineralizaci a hustoty, ale je také důležitý pro krevní srážlivost.

Korálová voda pro pevné zdraví

Přírodní produkt, který se vyrábí v Japonsku z hlubokovodních korálů, které rostou v Japonském moři poblíž ostrovů Okinawa a Tokunosima. Mořský korál je unikátní substance, ve které byla po více než 500 milionů let jeho existence dosažena dokonalá harmonie živočišného, rostlinného a minerálního světa. Je to udivující přírodní útvar, který v sobě spojuje hned několik materiálních forem - je to mořský živočich s podivným vzhledem, který připomíná rostlinu, existuje díky mořským solím a živí se mořskými mikroorganismy.

Denní používání takové vody pomáhá k:

  • Dostatečnému nasycení krve kyslíkem;
  • Dosažení optimálních hodnot pH v krvi;
  • Snížení rizika onemocnění srdečně-cévního systému a snížení problému sezažíváním;
  • Srovnává úroveň cukru v krvi a arteriální tlak;
  • Zvyšuje pružnost svalů a kloubů, obnoveuje strukturu kostních a chrupavkových tkání;
  • Dostává práci ledvin, orgánů zažívání a jater do normálu;
  • Rozpouští žlučníkové a ledvinové kameny.
  • Zmenšuje nebo úplnému odstraňuje otoky;

naturgreen

Obsah aktivních látek a účinky na zdraví

Vápník - díky vápníku a fosforu se nám v těle formuje kostní tkáň a je nutným materiálem pro stavbu všech spojujících tkání. Udržuje stabilní srdeční činnost, správnou funkčnost nervů a zkracování svalů, aktivně napomáíhá proti srážlivosti krve.

Hořčík - hořčík a vápník zajišťuje osvobození ATP a zvyšuje energetický potenciál lidského organismu. Zajišťuje stabilní srdeční rytmus a reguleje fungování cév, střevního traktu, žlučníku a močového měchýře). Vyvážená kombinace vápníku a hořčíku (2:1) brání odvádění vápníku z kostí, a tím i jejich změkčování.

Sodík reguluje osmotický tlak, vodní a bílkovinovou výměnu, je nutný pro podporu neutronové a svalové dráždivosti a činnost sodíkové a draslíkové pumpy, která zabezpečuje regulaci buněčné výměny.

Draslík je základní vnitrobuněčný kation, který udržuje vodní, solní, kyselinovou a zásaditou rovnováhu, nervovou a svalovou dráždivost a vodivost, zabezpečuje stabilitu arteriálního tlaku a odvádí přebytečnou tekutinu z organismu.

Náš organismus se skládá ze 70% z kapalin. Krev, lymfa, slina, sliznatý obal mají alkalické reakce (zdraví člověk má 7,4 pH).
Při snížení pH nebo také při zvyšování aciditu, se zdůrazňuje narušení imunitních reakcí našeho organismu, rychle se rozmnožují viry a bakterie, které se dostali do krve, špatně se vstřebávájí vitamíny a mikroelementy, může vzniknout onemocnění cév, srdce, kloubů, krve a mnohé další patologické stavy organismu, včetně těch onkologických.

Jeden ze základních chemických prvků, ze kterých se skládá náš organismus, je vápník. Jeho nedostatek v organismu vleče za sebou více než 150 těžkých onemocnění, nejvíce jsou postiženi děti, gravidní ženy a lidé starší 40ti let.
Japonci z ostrova Owinava, kteří denně pijí tuto vodu se dožívají až 120 roků a teší se plnému zdraví
Coral - Mine, nasycuje vodu aktivním ionizovaným vápníkem, zvyšuje hodnotu pH a odstraňuje chlór.